Headphones w/Mic A4 HS-19 Stereo Headset w/Vol.c

Headphones w/Mic A4 HS-19 Stereo Headset w/Vol.c

570,00 ден.   Спореди

Specifications
Style: On-the-Head
Speaker: 40 mm
Frequency range: 20 Hz-20 kHz
Impedance: 32 Ohm
RMS: 50mW
Sensitivity: 102 dB
MIC sensitivity: -50 dB
Cable length: 2 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 570,00 ден.

пред 11 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifications
Style: On-the-Head
Speaker: 40 mm
Frequency range: 20 Hz-20 kHz
Impedance: 32 Ohm
RMS: 50mW
Sensitivity: 102 dB
MIC sensitivity: -50 dB
Cable length: 2 m
Plug: 3.5mm
Controller: Volume knob on the headset

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка