Headphones Trevi SK642 Black

Headphones Trevi SK642 Black

390,00 ден.   Спореди

Stereo Headphones with Microphone Trevi SK 642,
ideal for use at the pc.
Through the 3.5 mm jack connector., You can connect to your PC or laptop and listen to your favorite music.
Thanks...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 390,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Stereo Headphones with Microphone Trevi SK 642,
ideal for use at the pc.
Through the 3.5 mm jack connector., You can connect to your PC or laptop and listen to your favorite music.
Thanks to the built-in microphone, you can even talk on Skype and other messaging programs.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка