Headphones Trevi DJ674 White/Orange

Headphones Trevi DJ674 White/Orange

490,00 ден.   Спореди

Impedance: 32 ohms; Sensitivity: 115 dB / mW; Frequency response 20 Hz - 20000 kHz;
Cable length: 1.5m ± 10%;
Jack connector O 3.5 mm;
Headset weight: 104 grams


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 490,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Impedance: 32 ohms; Sensitivity: 115 dB / mW; Frequency response 20 Hz - 20000 kHz;
Cable length: 1.5m ± 10%;
Jack connector O 3.5 mm;
Headset weight: 104 grams

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка