Headphones Trevi DJ629 Red

Headphones Trevi DJ629 Red

790,00 ден.   Спореди

Hi Fi Stereo Headphones, Folding Headband for Compact Transportation
Driver: 40mm, Impedance: 32Ohm, Max Power: 100mW, Frequency Response: 20Hz - 20KHz
Cable Length: 1.5m, Connector: 3.5mm Jac...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hi Fi Stereo Headphones, Folding Headband for Compact Transportation
Driver: 40mm, Impedance: 32Ohm, Max Power: 100mW, Frequency Response: 20Hz - 20KHz
Cable Length: 1.5m, Connector: 3.5mm Jack Plug

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка