Headphones Trevi DJ622 Purple

Headphones Trevi DJ622 Purple

490,00 ден.   Спореди

Purple color
Fixation: Backphones
Microphone: NO
Resistance Impedance: 32 Ohm
Sensitivity: 107 db / mW
Frequency response: 20Hz - 20kHz
Jack: 3.5 mm
Cord Length: 1.2 m
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Purple color
Fixation: Backphones
Microphone: NO
Resistance Impedance: 32 Ohm
Sensitivity: 107 db / mW
Frequency response: 20Hz - 20kHz
Jack: 3.5 mm
Cord Length: 1.2 m
Weight: 130 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка