Headphones Trevi DJ621 White

Headphones Trevi DJ621 White

790,00 ден.   Спореди

Flat cable, plug-jack O 3.5 mm;
Foldable headband for smaller footprint;
40mm drivers;
Impedance: 32,
Sensitivity: 110dB;
Maximum power: 100mW;
Frequency Response: 20-20KHz; Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Flat cable, plug-jack O 3.5 mm;
Foldable headband for smaller footprint;
40mm drivers;
Impedance: 32,
Sensitivity: 110dB;
Maximum power: 100mW;
Frequency Response: 20-20KHz;
Cable length: 1.5m ± 10%;
Connector O 3.5 mm;
Headset weight: 150 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка