Headphones Trevi DJ605 Fucsia

Headphones Trevi DJ605 Fucsia

590,00 ден.   Спореди

• Stereo HiFi headphones Smartphones compatible
• Mini microphone built in on cable for telephone conversation
• Handsfree button
• Driver 40mm
• Impedance: 32 Ohm
• Sensibili...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 590,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


• Stereo HiFi headphones Smartphones compatible
• Mini microphone built in on cable for telephone conversation
• Handsfree button
• Driver 40mm
• Impedance: 32 Ohm
• Sensibility; 105dB
• Max power:100mW
• Frequency response: 20Hz-20KHz
• Cable lenght: 1,2m ± 10%
• Stereo jack - 3,5mm
• Weight: 110 gr

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка