Headphones SteelSeries Siberia V3 Gaming Black

Headphones SteelSeries Siberia V3 Gaming Black

5.590,00 ден.   Спореди

Features:
- Upgraded Audio
- Retractable Microphone
- Tournament-Grade Soundscape
- Improved Ear Cups
- Classic Suspension System
- Rich Features
- Multiplatform
- Dura...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.590,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
- Upgraded Audio
- Retractable Microphone
- Tournament-Grade Soundscape
- Improved Ear Cups
- Classic Suspension System
- Rich Features
- Multiplatform
- Durability
- Mute Switch

Specification:
* HEADPHONES


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка