Headphones Sony MDR-ZX310B Black

Headphones Sony MDR-ZX310B Black

  Спореди

Closed Type: YES
Dynamic Type: YES
CAPACITY: 1000mW
Driver Unit: 30 mm dynamic – Dome type
Frequency Response (Hz): 10–24,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 98 dB/mW
Impedance (Ohm):...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Closed Type: YES
Dynamic Type: YES
CAPACITY: 1000mW
Driver Unit: 30 mm dynamic – Dome type
Frequency Response (Hz): 10–24,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 98 dB/mW
Impedance (Ohm): 24 ohm (1KHz)
Cord Type: Y-type
Cord Length: 1.2 m
Plug: Gold-plated L-shaped stereo mini
Beat Response Control :Headband, On-ear
Weight: 125 g (without cord)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи