Headphones Sony MDR-ZX110 White

890,00 ден.   Спореди

Headphones Sony MDR-ZX110 White

Lightweight, over-ear design with a sleek, minimalistic style
30mm drivers and wide frequency for amazing sound
Unique inside-folding design is com...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 890,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Headphones Sony MDR-ZX110 White

Lightweight, over-ear design with a sleek, minimalistic style
30mm drivers and wide frequency for amazing sound
Unique inside-folding design is compact and portable
1.2m cord offers plenty of freedom
Sound isolating technology helps block of background noise

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка