Headphones  Sony MDR-XD150W White

Headphones Sony MDR-XD150W White

  Спореди

Closed Type: Yes
Dynamic Type: Yes
Circum Aural Type: Yes
CAPACITY: 1000mW(IEC)
Driver Unit: 40 mm dynamic
Frequency Response (Hz): 12–22,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 100 dB/mW...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Closed Type: Yes
Dynamic Type: Yes
Circum Aural Type: Yes
CAPACITY: 1000mW(IEC)
Driver Unit: 40 mm dynamic
Frequency Response (Hz): 12–22,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 100 dB/mW
Magnet: Neodium
Impedance (Ohm): 32ohm (1kHz)
Cord Type: Y-type
Cord Length: 2 m
Plug: Gold-plated L-shaped stereo mini
Beat Response Control: Headband, Over-Ear
Weight: 160 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка