Headphones Sony MDR-V150W Revrsable Ear Cups White

1.085,00 ден.   Спореди

Headphones Sony MDR-V150W Revrsable Ear Cups White

Reversible earcups for easy single-sided DJ monitoring
30 mm driver unit for high-quality sound
30 mm driver unit for high-quali...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.085,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Headphones Sony MDR-V150W Revrsable Ear Cups White

Reversible earcups for easy single-sided DJ monitoring
30 mm driver unit for high-quality sound
30 mm driver unit for high-quality sound
Dynamic Type YES
Closed Type YES
Capacity (W) 0.5
Driver unit (mm) 30.0
Diaphragm
PET
Frequency (Hz)
16 - 22,000
Sensitivity (dB/mW)
98.0
Magnet


Ferrite

Impedance (Ohm)


24.0
Volume control NO

Foldable
NO
Reversible earcups
YES
Cord type
OFC double-sided
Cord length 2.0
Plug Straight unimatch plug
Weight (g) 120.0

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка