Headphones Sony MDR-V150W Revrsable Ear Cups White

Headphones Sony MDR-V150W Revrsable Ear Cups White

  Спореди

Reversible earcups for easy single-sided DJ monitoring
30 mm driver unit for high-quality sound
30 mm driver unit for high-quality sound
Dynamic Type YES
Closed Type YES
C...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Reversible earcups for easy single-sided DJ monitoring
30 mm driver unit for high-quality sound
30 mm driver unit for high-quality sound
Dynamic Type YES
Closed Type YES
Capacity (W) 0.5
Driver unit (mm) 30.0
Diaphragm
PET
Frequency (Hz)
16 - 22,000
Sensitivity (dB/mW)
98.0
Magnet

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка