Headphones Philips Stereo Corded SHP2000 Black

Headphones Philips Stereo Corded SHP2000 Black

890,00 ден.   Спореди


Acoustic system
open
Frequency response
15 - 22 000 Hz
Impedance
32 ohm
Maximum power input
50 mW
Sensitivity
96 dB
Speaker diamete...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 890,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Acoustic system
open
Frequency response
15 - 22 000 Hz
Impedance
32 ohm
Maximum power input
50 mW
Sensitivity
96 dB
Speaker diameter
40 mm
Frequency response
10 - 23 000 Hz
EAN/UPC/GTIN
871089595736 6
Quantity
6
Gross weight
2.88
Tare weight
0.37
Net weight
2.51
Length
405
Width
333
Height
222

Adaptor plug
3.5 - 6.3 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка