Headphones Philips SHP2500 Stereo Corded Silver

Headphones Philips SHP2500 Stereo Corded Silver

1.190,00 ден.   Спореди

Lightweight Headphones With Ergonomic Earshell Design Enhances Wearing Comfort
In-Line Volume and Left/Right Stereo Channel Control For Easy Level Adjustment and Language Selection
40Mm Speake...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.190,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lightweight Headphones With Ergonomic Earshell Design Enhances Wearing Comfort
In-Line Volume and Left/Right Stereo Channel Control For Easy Level Adjustment and Language Selection
40Mm Speaker Drivers For Outstanding Sound Performance
6-M Cord. Stereo 3.5 mm connector
Full-size headphones with volume control
40mm speaker driver for outstanding sound performance
6 meter cable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка