Headphones Philips SHP1900

Headphones Philips SHP1900

700,00 ден.   Спореди

Acoustic system open
Magnet type Neodymium
Frequency response 20 - 20 000 Hz
Impedance 32 ohm
Sensitivity 98 dB
Speaker diameter 40 mm

Cable Connection one-sided
C...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 700,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Acoustic system open
Magnet type Neodymium
Frequency response 20 - 20 000 Hz
Impedance 32 ohm
Sensitivity 98 dB
Speaker diameter 40 mm

Cable Connection one-sided
Cable length 2 m
Finishing of connector chrome-plated
Type of cable copper
Connector 3.5 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка