Headphones Philips SHL3160 White

Headphones Philips SHL3160 White

  Спореди

32mm speaker drivers for powerful and dynamic sound
Closed type acoustics provide good sound isolation
Adjustable ear shells and headband adapts to fit your head
Soft breathable ear cushio...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


32mm speaker drivers for powerful and dynamic sound
Closed type acoustics provide good sound isolation
Adjustable ear shells and headband adapts to fit your head
Soft breathable ear cushions for long listening sessions
Compact, fold-flat design for easy storage on the go

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка