Headphones Philips SHL3160 Black

Headphones Philips SHL3160 Black

1.690,00 ден.   Спореди

Specification:

Design
-Color: Black

Sound
-Acoustic system: closed
-Frequency response: 8 - 22,000 Hz
-Impedance: 24 Ohm
-Magnet type: Neodymium
-Maximum powe...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.690,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification:

Design
-Color: Black

Sound
-Acoustic system: closed
-Frequency response: 8 - 22,000 Hz
-Impedance: 24 Ohm
-Magnet type: Neodymium
-Maximum power input: 1500 mW
-Sensitivity: 107 dB
-Speaker diameter: 32 mm
-Diaphragm: PET
-Type: Dynamic

Connectivity
-Cable length: 1.2 m
-Cable Connection: two-sided
-Connector: 3.5 mm


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка