Headphones Philips SHL3060 White

Headphones Philips SHL3060 White

990,00 ден.   Спореди

Specification:

Design
-Color: White

Sound
-Acoustic system: closed
-Frequency response: 10 - 22,000 Hz
-Impedance: 24 Ohm
-Magnet type: Neodymium
-Maximum pow...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 990,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification:

Design
-Color: White

Sound
-Acoustic system: closed
-Frequency response: 10 - 22,000 Hz
-Impedance: 24 Ohm
-Magnet type: Neodymium
-Maximum power input: 1000 mW
-Sensitivity: 106 dB
-Speaker diameter: 32 mm
-Diaphragm: PET
-Type: Dynamic

Connectivity
-Cable length: 1.2 m
-Cable Connection: two-sided
-Connector: 3.5 mm


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка