Headphones Philips SHL3060 Blue

Headphones Philips SHL3060 Blue

990,00 ден.   Спореди

Acoustic system
closed
Frequency response
10 - 22,000 Hz
Impedance
24 Ohm
Magnet type Neodymium
Maximum power input 1000 mW
Sensitivity 106 dB
Speaker diameter 32 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Acoustic system
closed
Frequency response
10 - 22,000 Hz
Impedance
24 Ohm
Magnet type Neodymium
Maximum power input 1000 mW
Sensitivity 106 dB
Speaker diameter 32 mm
Diaphragm PET
Type Dynamic

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка