Headphones Philips SHL3060 Black

Headphones Philips SHL3060 Black

  Спореди

Specification:

Design
-Color: Black

Sound
-Acoustic system: closed
-Frequency response: 10 - 22,000 Hz
-Impedance: 24 Ohm
-Magnet type: Neodymium
-Maximum pow...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification:

Design
-Color: Black

Sound
-Acoustic system: closed
-Frequency response: 10 - 22,000 Hz
-Impedance: 24 Ohm
-Magnet type: Neodymium
-Maximum power input: 1000 mW
-Sensitivity: 106 dB
-Speaker diameter: 32 mm
-Diaphragm: PET
-Type: Dynamic

Connectivity
-Cable length: 1.2 m
-Cable Connection: two-sided
-Connector: 3.5 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи