Headphones Philips SBCHL140 Gray

Headphones Philips SBCHL140 Gray

  Спореди

Specification:

Sound
-Acoustic system: open
-Magnet type: Ferrite
-Diaphragm: Mylar dome
-Voice coil: copper
-Frequency response: 18 - 20 000 Hz
-Impedance: 32 ohm
Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification:

Sound
-Acoustic system: open
-Magnet type: Ferrite
-Diaphragm: Mylar dome
-Voice coil: copper
-Frequency response: 18 - 20 000 Hz
-Impedance: 32 ohm
-Maximum power input: 100 mW
-Sensitivity: 96 dB
-Speaker diameter: 30 mm
-Type: Dynamic

Connectivity
-Cable Connection: two-parallel, symmetric
-Cable length: 1 m
-Connector: 3.5 mm
-Finishing of connector: chrome-plated
-Type of cable: copper

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка