Headphones Natec Kingfisher w/Microphone Purple

Headphones Natec Kingfisher w/Microphone Purple

  Спореди

KINGFISHER - STEREO HEADSET:
- high quality headphones with artificial leather earcaps,
- volume adjustment on cable
- microphone on rotary boom,
- connector: 2 x 3.5mm stereo mini-jac...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KINGFISHER - STEREO HEADSET:
- high quality headphones with artificial leather earcaps,
- volume adjustment on cable
- microphone on rotary boom,
- connector: 2 x 3.5mm stereo mini-jack,
- headphones frequency response: 20 - 22 000 Hz,
- cable length: 2,2 m.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка