Headphones Natec Kingfisher w/Microphone Brown

Headphones Natec Kingfisher w/Microphone Brown

650,00 ден.   Спореди

KINGFISHER - STEREO HEADSET:

- high quality headphones with artificial leather earcaps,
- volume adjustment on cable
- microphone on rotary boom,
- connector: 2 x 3.5mm stereo min...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 650,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KINGFISHER - STEREO HEADSET:

- high quality headphones with artificial leather earcaps,
- volume adjustment on cable
- microphone on rotary boom,
- connector: 2 x 3.5mm stereo mini-jack,
- headphones frequency response: 20 - 22 000 Hz,
- cable length: 2,2 m.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка