Headphones Natec Genesis Gaming HX66 7.1 USB

Headphones Natec Genesis Gaming HX66 7.1 USB

2.390,00 ден.   Спореди

Gaming headset
- 7.1 surround sound
- Integrated sound card USB
- Noise cancelling
- Soft earpads
- Cloth cable
- Retractable microphone

https://youtu.be/3KbZxMV7q8Q


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.390,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gaming headset
- 7.1 surround sound
- Integrated sound card USB
- Noise cancelling
- Soft earpads
- Cloth cable
- Retractable microphone

https://youtu.be/3KbZxMV7q8Q

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка