Headphones Natec Drone w/Microphone

Headphones Natec Drone w/Microphone

  Спореди

Drone
HEADSET
- comfortable cloth earcaps
- volume adjustment on cable
- microphone on flexible boom
- connector: 2 x 3.5mm stereo mini-jack
- headphones frequency response: 50...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Drone
HEADSET
- comfortable cloth earcaps
- volume adjustment on cable
- microphone on flexible boom
- connector: 2 x 3.5mm stereo mini-jack
- headphones frequency response: 50 - 30 000 Hz
-cable length: 2 m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка