Headphones MHP-FCO-GW Folding Glossy White

Headphones MHP-FCO-GW Folding Glossy White

540,00 ден.   Спореди

Features
-Stereo headphones
-Compact foldable design
-Soft comfortable ear cushions
-Comfortable, adjustable headband
-3.5 mm stereo plug

Specifications
-Impedance: 32...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 540,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Stereo headphones
-Compact foldable design
-Soft comfortable ear cushions
-Comfortable, adjustable headband
-3.5 mm stereo plug

Specifications
-Impedance: 32 ohm
-Frequency response: 20 - 20000 Hz
-Sensitivity: 108 dB
-Cord length: 1.5 m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка