Headphones MHP-903 Compact Black & Red

Headphones MHP-903 Compact Black & Red

420,00 ден.   Спореди

Features
-Compact stereo headphones
-Comfortable, adjustable headband
-Soft ear cushions
-3.5 mm stereo plug

Specifications
-Impedance: 32 ohm
-Frequency response: 20 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 420,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Compact stereo headphones
-Comfortable, adjustable headband
-Soft ear cushions
-3.5 mm stereo plug

Specifications
-Impedance: 32 ohm
-Frequency response: 20 - 20000 Hz
-Sensitivity: 108 dB
-Cord length: 1.5 m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка