Headphones Logitech Dialog-220 black

Headphones Logitech Dialog-220 black

260,00 ден.   Спореди

Specifications
- Connectivity Technology: Wired
- Sound Output Mode: Stereo
- Response Bandwidth: 20 - 20000 Hz
- Impedance: 32 Ohm
- Headphones Type: Headphones - binaural
- ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 260,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifications
- Connectivity Technology: Wired
- Sound Output Mode: Stereo
- Response Bandwidth: 20 - 20000 Hz
- Impedance: 32 Ohm
- Headphones Type: Headphones - binaural
- Headphones Technology: Dynamic
- Headphones Form Factor: Semi-open
- Diaphragm: 27 mm
- In-Cord Volume Control: Yes

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка