Headphones Gigabyte Force H3 Headset Foldable Black

Headphones Gigabyte Force H3 Headset Foldable Black

  Спореди

Driver Diameter
Headphone: 50mm
Microphone: 4x2.0mm
Impedance: 32 ?
Frequency Response
Headphone: 20Hz-20KHz
Microphone: 100Hz-10KHz
Sensitivity
Headphone: 11...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Driver Diameter
Headphone: 50mm
Microphone: 4x2.0mm
Impedance: 32 ?
Frequency Response
Headphone: 20Hz-20KHz
Microphone: 100Hz-10KHz
Sensitivity
Headphone: 116+/-3dB
Microphone: -44 +/-3dB
Maximum Power Input: 50mW
Cable Length: 2m
Connector: 2x3.5mm
Directivity: Unidirectional
Weight: 300g

More Info:
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5142#kf

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка