Headphones AKG K912 Wireless w/ Rechargable Stand

Headphones AKG K912 Wireless w/ Rechargable Stand

2.990,00 ден.   Спореди

Enjoy the complete freedom of living wirelessly at home
Optimised for movies, games and music
Designed and conceived for lengthy listening sessions
Soft, breathable cloth ear pads for long...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.990,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Enjoy the complete freedom of living wirelessly at home
Optimised for movies, games and music
Designed and conceived for lengthy listening sessions
Soft, breathable cloth ear pads for long-lasting comfort
Award-winning studio-quality from AKG

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка