HDMI female to Micro-HDMI male adapter

180,00 ден.   Спореди

HDMI 19 pin female to HDMI 19 pin D-type female gender changer

Specifications
-Dimensions: 35 x 20 x 11 mm
-Net weight: 7 g


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 180,00 ден.

пред 2 месеци

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 189,00 ден.

пред 8 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDMI 19 pin female to HDMI 19 pin D-type female gender changer

Specifications
-Dimensions: 35 x 20 x 11 mm
-Net weight: 7 g


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка