HDMI female to Micro-HDMI 90 degrees male adapter

  Спореди

HDMI 19 pin female to HDMI 19 pin D-type female 90 degrees angled gender changer

Specifications
-Dimensions: 27 x 17 x 21 mm
-Net weight: 9 g


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDMI 19 pin female to HDMI 19 pin D-type female 90 degrees angled gender changer

Specifications
-Dimensions: 27 x 17 x 21 mm
-Net weight: 9 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи