HDD Kingston V100 SSDNow Desktop Kit 64GB 2.5" 64MB SATA Internal

6.686,00 ден.   Спореди

Kingston 64GB SSDNow V100 SATA 2 2.5 Desktop Bundle, SV100S2D/64G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.686,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 64GB SSDNow V100 SATA 2 2.5 Desktop Bundle, SV100S2D/64G

Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 2.5"
Кеш 64 MB
Капацитет 64 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка