HDD External 3.5" 4TB Ethernet NAS Western Digital My Cloud Storage

HDD External 3.5" 4TB Ethernet NAS Western Digital My Cloud Storage

12.590,00 ден.   Спореди

Western Digital
Series My Cloud
Model WDBCTL0040HWT-EESN
Type: MyCloud Retail; GbE NAS Server
ROHS: Y
Capacity: 4TB
Form factor / drive height
170.6 x 139.9 x 49 mm
RPM...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 12.590,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Western Digital
Series My Cloud
Model WDBCTL0040HWT-EESN
Type: MyCloud Retail; GbE NAS Server
ROHS: Y
Capacity: 4TB
Form factor / drive height
170.6 x 139.9 x 49 mm
RPM: 7200rpm
Platter size: 3.5"
Speed/RPM: 3Gb/s to Gigabit Ethernet (1,000 Mbit/s)
USB3 USB3 type A (host) External x 1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка