HDD External 3.5" 3TB Western Digital Elements USB3.0

HDD External 3.5" 3TB Western Digital Elements USB3.0

6.980,00 ден.   Спореди

System Requirements

Windows

Available USB port
Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
May be reformatted for Mac OS X Mountain Lion or Lion
Note: Compatibility m...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 6.980,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


System Requirements

Windows

Available USB port
Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
May be reformatted for Mac OS X Mountain Lion or Lion
Note: Compatibility may vary depending on user’s hardware configuration and operating system.
Package Contents

Desktop hard drive
USB cable
AC adapter
Quick Install Guide

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка