HDD External 3.5" 3TB USB 3.0 Western Digital My Book Black

HDD External 3.5" 3TB USB 3.0 Western Digital My Book Black

7.480,00 ден.   Спореди

Storage Capacity - 3 TB
Data Buffer - Not Applicable
Drive Type - External Portable Hard Drive
Drive Size - 3.5 Inches
Internal or External - External
PC/Mac Compatibility - PC and...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 7.480,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Storage Capacity - 3 TB
Data Buffer - Not Applicable
Drive Type - External Portable Hard Drive
Drive Size - 3.5 Inches
Internal or External - External
PC/Mac Compatibility - PC and Mac
Rotations Per Minute (RPM) - Not Applicable
Software Included - WD SmartWare Pro
Maximum Data Transfer Rate - 5 Gbps
Width - 20.5 cm
Height - 19.1 cm
Depth - 15.9 cm
Product Weight - 1.44 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка