HDD External 3.5" 3TB Ethernet NAS Western Digital My Cloud Storage

HDD External 3.5" 3TB Ethernet NAS Western Digital My Cloud Storage

10.290,00 ден.   Спореди

Product Specifications
Interface Gigabit Ethernet, USB 3.0

Performance Specifications
Serial Transfer Rate
USB 3.0
Serial Bus Transfer Rate (USB 3.0) 5 Gb/s (Max)

USB...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 10.290,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product Specifications
Interface Gigabit Ethernet, USB 3.0

Performance Specifications
Serial Transfer Rate
USB 3.0
Serial Bus Transfer Rate (USB 3.0) 5 Gb/s (Max)

USB 2.0
Serial Bus Transfer Rate (USB 2.0) 480 Mb/s (Max)

Physical Specifications
Capacity 3 TB

Height 170.60 mm
Depth 139.30 mm
Width 49.0 mm
Weight 0.96 kg


Environmental Specifications
Temperature
Operating 5° C to 35° C
Non-operating -20° C to 65° C

Electrical Specifications
Current Requirements
Power Dissipation
AC Input Voltage 100-240 VAC
AC Input Frequency

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка