HDD External 2.5" 500GB USB 3.0 Sony HD-SG5S Slim Silver

HDD External 2.5" 500GB USB 3.0 Sony HD-SG5S Slim Silver

3.790,00 ден.   Спореди

Disk Size: 2.5 inch
CAPACITY: 500GB
USB Port: USB 3.0 Micro-B connector
Transfer Rate
Max. 5Gbps(USB 3.0);Max. 480Mbps(USB2.0)
Compatible Devices: Macintosh, Windows PC
File Sy...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.790,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Disk Size: 2.5 inch
CAPACITY: 500GB
USB Port: USB 3.0 Micro-B connector
Transfer Rate
Max. 5Gbps(USB 3.0);Max. 480Mbps(USB2.0)
Compatible Devices: Macintosh, Windows PC
File System :NTFS
Operating Temperature: +5 ~ +40C
Storage temperature: -20C~+60C
Supported OS
Windows 10(32bit/64bit); Windows 8.1(32bit/64bit); Windows 8(32bit/64bit); Windows 7(32bit/64bit); Windows Vista(32bit/64bit); Windows XP(32bit); Mac OS X 10.4 or later (*Mac OS supports only USB2.0)
Weight: 130g
Dimensions (W x H x D): 79 x 8.7 x 117 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка