HDD External 2.5" 4TB USB 3.0 Seagate/Maxtor M3 Portable Black

9.301,00 ден.   Спореди

HDD External 2.5" 4TB USB 3.0 Seagate/Maxtor M3 Portable Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 9.301,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD External 2.5" 4TB USB 3.0 Seagate/Maxtor M3 Portable Black

Формат на диск 2.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка