HDD External 2.5" 2TB USB 3.0 Western Digital My Passport Ultra

HDD External 2.5" 2TB USB 3.0 Western Digital My Passport Ultra

  Спореди

Brand: WD
Series: My Passport Ultra
Color: Black
Interface: USB 3.0
Capacity: 2TB

Physical Spec:
Dimensions: 4.35"(H) x 3.23"(W) x 0.82"(D)
Weight: 0.50 lbs.

...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brand: WD
Series: My Passport Ultra
Color: Black
Interface: USB 3.0
Capacity: 2TB

Physical Spec:
Dimensions: 4.35"(H) x 3.23"(W) x 0.82"(D)
Weight: 0.50 lbs.

Compatibility
Formatted NTFS for Windows® 8, Windows 7 or Windows Vista® operating systems
Requires reformatting for Mac OS® X operating systems
Note: Compatibility may vary depending on user’s hardware configuration and operating system.

Features

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка