HDD External 2.5" 2TB USB 3.0 Sony HD-E2S Silver

HDD External 2.5" 2TB USB 3.0 Sony HD-E2S Silver

7.190,00 ден.   Спореди

Disk Size: 2,5 inches
CAPACITY: 2 TB (2000 GB)
USB Port: USB 3.0/USB 2.0 ?1
Transfer Rate: Max. 5Gbps(USB 3.0), Max. 480Mbps(USB 2.0)File System: NTFS
Compatible Devices: Macintosh®, W...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 7.190,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Disk Size: 2,5 inches
CAPACITY: 2 TB (2000 GB)
USB Port: USB 3.0/USB 2.0 ?1
Transfer Rate: Max. 5Gbps(USB 3.0), Max. 480Mbps(USB 2.0)File System: NTFS
Compatible Devices: Macintosh®, Windows®
Supported OS:
Windows 10(32bit/64bit); Windows 8.1(32bit/64bit); Windows 8(32bit/64bit); Windows 7(32bit/64bit); Windows Vista(32bit/64bit); Windows XP(32bit); Mac OS X 10.4 or later (*Mac OS supports only USB2.0)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка