HDD External 2.5" 2TB USB 3.0 Seagate/Maxtor M3 Portable Black

HDD External 2.5" 2TB USB 3.0 Seagate/Maxtor M3 Portable Black

5.080,00 ден.   Спореди

The Maxtor M3 Portable External Hard Drive delivers handy portable storage. It is easy to take wherever you go. The durable black design stands up to the rigors of daily use.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.080,00 ден.

пред 8 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


The Maxtor M3 Portable External Hard Drive delivers handy portable storage. It is easy to take wherever you go. The durable black design stands up to the rigors of daily use.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка