HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 WD Elements Portable Black

3.880,00 ден.   Спореди

* 1TB High-capacity in a sleek design
* Free backup software trial
* USB 3.0 and USB 2.0 compatibility
* Formatted NTFS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.880,00 ден.

пред 4 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


* 1TB High-capacity in a sleek design
* Free backup software trial
* USB 3.0 and USB 2.0 compatibility
* Formatted NTFS


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка