HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Seagate/Maxtor M3 Portable

HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Seagate/Maxtor M3 Portable

3.564,00 ден.   Спореди

HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Seagate/Maxtor M3 Portable


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.564,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD External 2.5" 1TB USB 3.0 Seagate/Maxtor M3 Portable

Формат на диск 2.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка