HDD 750GB Seagate 7200rpm 32MB SATA-II Barracuda ST3750330AS

3.072,00 ден.   Спореди

HDD 750GB Seagate 7200rpm 32MB SATA-II Barracuda ST3750330AS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.072,00 ден.

пред 2 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.099,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 750GB Seagate 7200rpm 32MB SATA-II Barracuda ST3750330AS

Кеш 32 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 2.5"
Капацитет 750 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка