HDD 500GB WesternDigital 7200rpm 16MB Cache SATA-II Caviar Blue WD5000AAKS

2.999,00 ден.   Спореди

HDD 500GB WesternDigital 7200rpm 16MB Cache SATA-II Caviar Blue WD5000AAKS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 500GB WesternDigital 7200rpm 16MB Cache SATA-II Caviar Blue WD5000AAKS

Кеш 16 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Капацитет 500 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка