HDD 500GB Seagate 7200rpm 16MB Cache

2.999,00 ден.   Спореди

HDD 500GB Seagate 7200rpm 16MB Cache, SATA-3, 6.0Gb/s Barracuda ST500DM002


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 500GB Seagate 7200rpm 16MB Cache, SATA-3, 6.0Gb/s Barracuda ST500DM002

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка