HDD 500GB Hitachi Deskstar P7K500 7200rpm 16MB Cache SATA-II

2.973,00 ден.   Спореди

HDD 500GB Hitachi Deskstar P7K500 7200rpm 16MB Cache SATA-II, HDP725050GLA360 (0A35415)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.973,00 ден.

пред 2 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 500GB Hitachi Deskstar P7K500 7200rpm 16MB Cache SATA-II, HDP725050GLA360 (0A35415)

Кеш 16 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Капацитет 500 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка