HDD 3TB Seagate 7200rpm 64MB Cache

HDD 3TB Seagate 7200rpm 64MB Cache

6.999,00 ден.   Спореди

HDD 3TB Seagate 7200rpm 64MB Cache, SATA-3, 6.0Gb/s Barracuda ST3000DM001


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 3TB Seagate 7200rpm 64MB Cache, SATA-3, 6.0Gb/s Barracuda ST3000DM001

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка